Not rated
Rating details
Champignons with Paprika Sauce
Pieces of stewed champignons in a fine paprika cream sauce.
| Category: | Discontinued products |
|---|---|
| Warranty: | 10 Years |
| Weight: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594043790278 |
| Portion: | 1 |
| Omit allergens: | Fish|Eggs|Mustard|Soy|Celery|Nuts|Sesame |
| Energy value kJ: | 320 |
| Energy value kcal: | 76 |
| Fats: | 5,0 g |
| Saturated fats: | 1,0 g |
| Carbohydrates: | 5,7 g |
| Sugars: | 1,7 g |
| Proteins: | 1,3 g |
| Salt: | 0,75 g |
| Portion (s): | 1 |
| Net weight: | 300 |
| The item has been sold out… | |
Pieces of stewed champignons in a fine paprika cream sauce.
Ingredients: champignons (50 %), cream, milk, onions, rapeseed oil, rice flour, corn flour, rock salt, paprika.
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
